Türkiye ve Hollanda arasında çalışan büromuzun miras hukuku ile ilgili davalara bakan uzman avukatları vardır. Görüşmelerinizi avukatlarımızla Türkçe veya Hollandaca yapabilmeniz mümkündür. Yolculuk yapmanızın mümkün olmadığı durumlarda büromuz durumunuzu değerlendirerek adresinize bir avukatın gönderilmesini sağlayacaktır. ( Bu şekilde bir talebinizin olması halinde lütfen 1 hata önceden randevu yapmak için bizimle iletişim kurunuz.)

Mirastan mal kaçırma (muris muvazası ), mirasın paylaşımı,vasiyetname yada miras sözleşmelerinin düzenlenmesi, veraset ve intikal işlemlerinin yürütülmesi, veraset ilamının alınması,mirasın reddi, tasarrufların iptali, tereke tespiti, izale-i şüyuu, ecri misil, ve benzer diğer miras uyuşmazlık ve davalarına ilişkin görüşme yapabilirsiniz.

Avukatımızın adresinize gelmesi halinde ödemeniz gereken ücret : ilk bir saate kadar   ( 120 € )
takip eden her saat için ( 65 € 
) dur, bu rakama BTW. dahil değildir.Davanızı bizim büromuz aracılığı ile yürütmeye karar vermeniz halinde yukarıda belirttiğimiz ücreti ödemeniz gerekmeyecektir. Bu aşamadan sonra ücret sözleşmesi hazırlanarak karşılıklı olarak imzalanmaktadır.

Miras davalarında avukatlık ücretini müvekkille serbest şekilde düzenlemekteyiz. Genel olarak dava masraflarına denk gelen ön ödemeyi peşin olarak alıp ,asıl avukatlık ücretini dava sonuna bırakmaktayız. Davanın kaybedilmesi veyahut dava konusu işten kaynaklı paranın tahsil edilmemesi halinde avukatlık ücreti sadece ön ödemeden ibaret olacaktır. Dava yada mirasla ilgili işlem sonuçlandıktan sonra sözleşmede belirlenen avukatlık ücreti müvekkil tarafından banka hesabımıza ödenmektedir.

              -HOLLANDA VE TÜRKİYE' DE AVUKATLAR-
      "HOLLANDA VE TÜRK HUKUKUNDA AVUKATLIK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ"